МГО “Перспектива”

МГО “Перспектива» зареєстрована 10 листопада 2006 року, проте офіційні даті реєстрації передує 3 роки активної суспільної діяльності кожного із співзасновників організації.

Зокрема організовуючи заходи в течію 2005-2006 років організацією було мобілізовано з місцевих джерел фінансування в сумі 55 тис. грн. Було проведено більше 25 заходів патріотично – виховного, досугового, розважального характерів, – акції з благоустрою міста, фестивалів неформальних субкультур, концерти сучасного танцю, графіті, екскурсії з дітьми інвалідами, пісенні конкурси, спортивні змагання по нетрадіционним видах спорту (стрітбол, брейк-денс); Були організовані також ряд загальних акцій, зокрема: з Волинським Ресурсним Центром був проведений соціальний опит «Стіна правди», а також загальною

Муніципальною програмою врядування та сталого розвитку ПРООН в грудні 2006 року був проведений круглий стіл «ВІЛ/СНІД: Вголос!».

Активно займається і вирішенням питань молоді і на рівні місцевого законодавства, зокрема ряд пропозицій, враховано і включені до Заходів щодо виконання в 2007 році в місті Загальнодержавної програми підтримки молоді на 2004-2008 роки.

У 2007 році МГО «Перспектива» проводила широку опитуючу кампанію, будучи виконавцем заходів проекту Нововолинської міської ради «Залучення місцевих джерел сталого фінансування для реконструкції житлового фонду м. Нововолинська, шляхом проведення Конкурсу проектів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків», який отримав перемогу у Всеукраїнському конкурсі проектів і програм розвитку місцевої самоврядності Кабінету Міністрів України. В рамках цього проекту фахівці досліджували і проводили тематичні зустрічі  з суспільством, представниками ЖКГ і органу місцевої самоврядності. Також проводилися навчання по питаннях, що стосуються новітніх підходів співпраці влади і суспільства в світлі реформування житлово-комунального господарства міста.

Також організація підтримує і організовує різні заходи для людей-інвалідів. У часності екскурсії, тренінги та семінари з питань адаптації людей інвалідів до суспільно активної діяльності.

У 2007 році були реалізовані два проекта на засоби Волинської обласної громадської організації «Фонд місцевого розвитку» – «Інформування студентської молоді про переваги здорового живлення» і «Відновлення баськетбольно-волейбольной майданчика». Організація тісно співпрацює з вищими учбовими закладами міста, про що підписані відповідні меморандуми.

У травні 2007 була проведена широка інформаційна кампанія з інформування студентської молоді по питаннях євро інтеграції. Зокрема був проведений великий концерт сучасних субкультур під гаслом „Я – Українець, Я- Європеєць!”.

У червні 2007 року взято участь в міжнародній конференції «Центр трансграничної підтримки ринку праці» (республіка Польща), який був організований в рамках проекту «Транскордонний Центр Підтримки Ринку Праці», а також польсько – білорусько -українському семінарі для освітніх вічок.

У 2008 році МГО «Перспектива» реалізувала два загальноміські проекти «Дебатний турнір» і «Програма підвищення гендерної освіти молоді міста Нововолинська». Останній проект був софінансирован Управлінням у справах молоді обласної адміністрації, а також, Муніципальною програмою врядування та сталого розвитку.

В кінці 2008 року в місті почала діяти на постійній основі школа Break-Dance. Де на сьогоднішній день навчаються близько 30 хлопчиків і 10 дівчаток від 11 до 18 років. Планується проведення змагань, а також конкурсів на регіональному рівні.

А, також, було реалізовано два проекти в рамках програми ЕС «Youth in action» разом з польською організацією «Союз сільської молоді» (Люблінське оделеніє)

У 2009 році організація планує продовжити проект по створенню дебатного клубу в місті Нововолинськ і зробити лігу відкритою з можливістю участі команд і з інших міст. А також буде реалізований новий проект – «Програма підвищення фінансової письменності молоді міста Нововолинська». Плануємо також продовжити співпрацю з нашими зарубіжними партнерами для участі в Програмі ЕС «Youth in action».

У 2009 році був спільно з Польською громадською організацією Фундація Fuga Mundi та клубом – жінок інвалідів був реалізований спільний проект за кошти програму «RITA – зміни в регіоні». Бюджет 60000 zl. В рамках проекту була проведена експертиза рівня задоволення потреб у працевлаштуванні людей з особливими портебами на теренах Польщі та України, а , також проведено два оглядові візити у нововолинську та Любліні.

http://www.praca.ffm.pl/index.php?mod=4&p=1&srw=1&text=4_1120

На сьогодні організація вже потужно працює у сфері молодіжної, суспільної діяльності і активно бере участь в різних заходах, пише проекти.

Також налагоджений ряд партнерств, які максимально сприяють реалізації кампаній з вирішення проблем суспільств, це зокрема

- ПРООН/МПВСР, оскільки організацію визнали Секретаріатом мережі організацій цивільного суспільства діяльність якої направлена на поширення інформації про здоровий спосіб життя і запобігання ВІЛ/СНІДУ;

- з Волинським Ресурсним Центром – в плані надання методичні матеріал із створення дебатних клубів і проведення дебатів серед шкіл і вузів міста

- із Західно-українським регіональним навчальним центром – у плані проведення навчань і тренінгів молоді на лідерську тематику.

- Асоціацією захисту прав молоді Волині – в плані проведення загальних заходів, написанні і участі в різних програмах, проектах.

- з Миколаївським коледжом преси і телебачення – в плані проведення інформаційної кампанії на державному і різних регіональних рівнях.

- з польською громадською організацією «Молода демократія» і Інститутом ринку праці Фонду Новий Став – в плані написання проектів до Європейських фондів і інструментів сусідства, а також співпраці в проведенні общин.

А також всіма місцевими муніципальними структурами, які працюють у сфері молодіжної політики і спорту.

Молодіжна громадська організація «Перспектива»

Назва МГО „Перспектива” (YPO “Perspektyva”)

Юридичний статус: Молодіжна громадська організація

Дата реєстрації № свідоцтва про реєстрацію: у 09.11.2006 році № 514597

Код ЗКПО:34665213, Банківські реквізити: р/р 26000054300620

Назва банку: відділення „Нововолинський філія” філії Волинського ГРУ Приватбанку,  МФО 303440

Юридична адреса: 45400, Україна, Волинська область, р. Нововолинськ, б-р. Шевченка, 7

Контактна особа: Карпус Борис Сергійович, голова правління

Контактний телефон 8(03344)3-35-13, 8 097 255 1999

Факс 8(03344)3-35-13