Звернення

Начальнику Нововолинського МВ УВС

                                               Дубію М.М.

                                               Начальнику СБУ у м. Нововолинську

                                               Недумову С.С.

                                               Керівників українських патріотичних

                                               Громадських організацій і політичних партій

                                               м . Нововолинська, Волинської обл.

ЗВЕРНЕННЯ

До 20-річчя Незалежності Української Держави, над приміщенням ГО «Координаційна рада НРУ» (пр.Дружби № 25), яке є символом самостійницьких процесів у Нововолинську, в ніч з 05.06. на 06.06.2011р. було  вчинено наругу, а саме:

-         на вхідних дверях намальовано свастику з написом «Штаб-квартіра рейха»;

-         там же, внизу, напис – «Нюхай гад, Волинську землю»;

-         на стіні намальована червона зірка;

-         поблизу дверей, напис латиницею, виконаний у стилі «графітті» – «ANTIFA»;

-         на вхідних дверях напис невідомою речовиною – «ЛОХІ»; (див. фото)

Перед тим, вночі, 03 липня 2011 року, невідомі особи обклеїли вікна плакатами з комуністичною символікою і написами на фоні червоного прапора, серпа і молота, п’ятикутної зірки та зображень людей: «Сила популіста в обіцянках, а комуніста в добрих справах!» та «Компартія України». (див. фото) Наклад плакатів – 20 000 екз., відповідальний Буйко В.Г. (див. фото)

Ми розцінюємо цей вчинок, як політичну акцію і спробу нав’язати думку громаді міста, що в приміщенні ГО “КР НРУ» збираються фашисти, і впевнені, що це справа секретаря Нововолинського міськкому КПУ Олега Філінюка. Який 29 червня ц.р. зареєстрував в міськраді громадську організацію «Комуністичної спілки молоді КПУ», повідомлення про що, за підписом міського голови  В.Сапожнікова, знаходиться у міському управлінні юстиції.

Повинні повідомити, що в грудні 2010 року, два рази, а в січні 2011 року один раз, невідомі били вікна в приміщенні ГО «КР НРУ», про що ми письмово заявляли в міський відділ внутрішніх справ. Міліція винних не знайшла. (див. фото)

Вимушені попередити, що у випадку повторного не реагування міським відділом внутрішніх справ на наше «Звернення», що є покриванням злочинців, ми будемо вважати такі дії міліції, щодо власного народу, жандармськими, які спрямовані   на переслідування українських патріотів за іншодумство і політичні переконання.

Хочемо повідомити, що згідно ст. ст. 5, 8, 9, 11, 12, 13, 15, і особливо ст. 17 Конституції України, при небажанні органів міліції оперативно, по гарячих слідах провести професійне розслідування, ми змушені будемо провести своє власне, незалежне розслідування злочину і покарати винних.

До заяви на 2-х листках додаємо:

1. Фото написів на приміщенні ГО «КР НРУ» – 4 шт. (принтерні)

2. Фото комуністичного плаката – 2 шт.

3. Одне з фотосвітлин побитого вікна ГО «КР НРУ, в грудні 2010 р. (див. на звороті «ЗВЕРНЕННЯ», всі виконані цифровою камерою)

Нагадуємо, що нововолинські міліціонери носять на шевронах мундирів українську символіку, урочисто присягали на вірність народу України, отримують заробітну плату, а згодом і пенсійне забезпечення від українського народу, а тому зобов’язані бути українськими патріотами. Хто не згоден – хай пише рапорт про відставку та їде у Китай, Північну Корею чи Кубу.

Відповідь – письмово, у визначені Законами Держави терміни, на адресу:

Ковальчуку В.П., вул.. Шахтарська 13, кв. 44  м. Нововолинськ, Волинської обл. 45400

 

 

07.08. 2011 р.

Один коментар до “Звернення”

  1. Анатолий коментує:

    Фасади багатьох будинків вже спаплюжила ця “чорна енергія”. Люди які це роблять мабуть ніколи не працювали. До такого висновку приходиш коли бачиш як не поважають чужу працю, як нищать зовнішній вигляд міста. Цих горе-художників було б добре залучити до перефарбування за їх рахунок цих фасадів, а якщо вони ще не заробили грошей на ці роботи то залучити їх до громадських робіт, дей подінеться їх дурна енергія.