Підсумки футбольного турніру «Нововолинська ліга – 2011»

Галина Карнаухова

Нагородження переможців турніру на кубок міста з футболу "Нововолинська ліга-2011"

Нагородження переможців турніру на кубок міста з футболу "Нововолинська ліга-2011"

З 29 червня по 4 липня у Нововолинську вже традиційно проводився розіграш Кубку міста з футболу «Нововолинська ліга – 2011», присвячений 61-й річниці заснування Нововолинська. Організаторами заходу виступили спільно МО ВГО «Українська Народна Рада», відділ з питань сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міськвиконкому, Федерація футболу Нововолинська.

У Турнірі взяли участь шість команд, серед яких команди шахт № 1 та «Бужанська», ТзОВ «БРВ», спортивного клубу «Олімп», селища Жовтневого та «Коледжу».

Команди шляхом жеребкування були поділені на дві групи. До групи «А» увійшли команди «Коледж», «Жовтневе», «БРВ»; а до групи «Б» – «Шахта № 1», «Шахта Бужанська», «Олімп».

Відкриття Турніру відбулось 29 червня матчем між «Жовтневим» та «БРВ», який закінчився з рахунком 0:2, а перший м’яч турніру був забитий Романом Тимощуком.

Внаслідок сітки кваліфікації півфінальні пари склали команди:                             «Коледж» – «Олімп», «Шахта 1» – «БРВ». Після напружених ігор минулорічні володарі Кубку, футболісти «Шахти 1» переграли новачків з «БРВ», а срібні призери минулого розіграшу поступилися команді «Коледж».

Таким чином у матчі за третє місце змагалися «БРВ» та «Олімп». «БРВ» у цьому матчі виявилось сильнішим, вигравши з рахунком 2:0, вони зайняли третє місце.

У фіналі ж зійшлися досвідчені «шахтарі першої» та  перспективні «коледжани». Попри те, що у «Коледжу» було більше можливостей, та його гравці не змогли реалізувати вихід «сам на сам», а в іншому моменті за суперника  зіграла штанга. «Шахтарі» ж реалізували свій момент на початку другого тайму та виграли матч з мінімальним рахунком, вдруге ставши Володарем Кубку міста з футболу «Нововолинська Ліга – 2011»!

Нагородження розпочалось привітанням начальника відділу сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Галини Карнаухової, яка передала «естафету» голові МО ВГО «Українська Народна Рада» Віктору Семікіну, котрий подякував всім учасникам за хороші виступи та активність проявлену ними. Також він відзначив, що захід відбувся за допомоги та спонсорської підтримки мережі  магазинів «АТЛЕТ» (ПП Наталія Галак), «Супер» (ПП Наталія Ільницька) та «Для Вас» (ПП Віталій Бадзюнь), «Бізнес Інтернет Центру»,  магазину «Смарагд» (ПП Петро Мазурик), ПП Ярослава Доліновського, депутата міскради Богдана Бадзюня та депутата облради Євгена Недищука. Останній також привітав присутніх, відзначивши достойний рівень підготовки та побажавши подальших успіхів командам-учасницям.

Далі голова УНРади нагородив Кращого гравця турніру, ним став центральний захисник «Коледжу», студент Іван Жуковський, а Кращим голкіпером був визнаний гравець «Шахти 1» Віктор Сльозка.

Тоді організатори нагородили кубком «За волю до перемоги» команду «Олімп». Також «бронзовими» медалями та кубком були нагороджені гравці «БРВ», а «срібними» гравці команди «Коледж».

«Золото» та Кубок міста «Нововолинська ліга – 2011» урочисто вручили команді «Шахти 1».

Отож, вітаємо володарів Кубка міста з футболу «Шахту 1»! Успіхів переможцям!

Команда шахти №1 "Нововолинська" - володар кубка міста з футболу "Нововолинська ліга-2011"
Команда шахти №1 “Нововолинська” – володар кубка міста з футболу “Нововолинська ліга-2011″

 

Команда Коледжу - володар срібних медалей футбольного турніру на кубок міста "Нововолинська ліга-2011"

Команда Коледжу - володар срібних медалей футбольного турніру на кубок міста "Нововолинська ліга-2011"

 

Коментарі закриті.