Стартує конкурс журналістів

Міська організація ГО «Українська народна рада» оголошує конкурс журналістів, у якому зможуть випробувати свої сили всі охочі. Для участі в ньому потрібно подати:

1) творчу роботу в публіцистичному стилі на тему: «Нововолинськ – 2031: Європа чи не зовсім?», у якій висловити міркування стосовно бачення міста через 20 років;

2) інтерв’ю  на вказану тему з відомою, на власний погляд, особистістю в Нововолинську.

В роботі обов’язково вказати контактні телефони.

Оргкомітет оцінюватиме новизну ідей, творчий задум, грамотність, дотримання композиції та стилю. Автори найкращих робіт будуть нагороджені грошовими преміями (І місце – 150 грн., ІІ місце – 100 грн., ІІІ місце – 50 грн.), їхні твори будуть опубліковані в міській газеті «Наше місто», на інтернет-сайтах МО ГО «Українська народна рада» та «Нововолинськ вечірній». Інформацію про конкурс можна отримати на сайті www.unrvolyn.org.ua.

Узяти участь в конкурсі можна до 30 квітня поточного року. Для цього необхідно надіслати роботу на електронну поштову скриньку journalist@unrvolyn.org.ua або принести в кабінет історії України (каб. №6) НЕМКу чи магазини мережі «Супер» (вул. Шахтарська, 1; вул. Гагаріна, 17). Підбиття підсумків та нагородження переможців конкурсу відбудеться у приміщенні МО «Українська народна рада» (пр-т Дружби, 25) 5 травня поточного року о 15.00 год.

Спонсор проведення конкурсу: мережа магазинів «Супер» (Наталія Ільницька). Інформаційний партнер: газета «Наше місто».

Оргкомітет конкурсу

Коментарі закриті.