УВАГА ВІКТОРИНА!!!

Чи знаєте Ви найвідоміших людей, які маюmь українське коріння?

Так уже склалося, що, на жаль, більшість нас не знає своєї історії достеменно. Зрештою, наші сусіди стільки разів її переписували, що це й не дивно. Частину наших героїв, які вписали славні сторінки у світову історію причислили до себе росіяни, частину — поляки, частину — ще там хтось.

Тут – питання про найцікавіші постаті, які мають українське коріння. Це люди, що впродовж століть натхненно змінювали світ. Це люди, що вписували в історію світу неповторні за барвами сторінки. Ці люди — народжені нашою землею. Знати, пам’ятати і шанувати цих людей — наш святий обов’язок.

МО ГО «Українська народна рада» разом з кафедрою ЗЕГД Нововолинського факультету ТНЕУ та кабінетом історії України НЕМК, за спонсорської підтримки мережі магазинів Супер(Директор Ільницька Наталія Іванівна), проводять вікторину «Нашого цвіту по всьому світу».

До участі у вікторині запрошуються усі бажаючі. Отримати перелік запитань вікторини та подати відповіді можна до 15.02.2011р.(включно) в кабінеті історії України НЕМК (каб. №6) або в мережі магазинів «Супер» (вул. Шахтарська, 1, вул. Гагаріна,7), або на e-mail:victoryna@unrvolyn.org.ua . Журі братиме до уваги правильність відповідей, естетичне виконання та швидкість здачі робіт. Інформацію про вікторину (в тому числі запитання) можна отримати на сайті www.unrvolyn.org.ua.

Підсумки вікторини будуть підведені 17.02.2011р. о 15:30 у приміщені КР НРУ за адресою пр. Дружби, 25. Переможці будуть нагороджені грошовими призами: 1-ше місце – 150 грн., 2-ге місце -100 грн., 3-тє місце – 50 грн.

За спонсорської підтримки мережі магазинів Супер (Директор Ільницька Наталія Іванівна)

Голова МО ВГО УНР Семікін В.В.

Завідувач кабінету історії України НЕМК Яворський М.О.

Коментарі закриті.