Народні дебати в Нововолинську (Звіт)


12-те квітня – День космонавтики та сумна річниця окупації росіянами Слов’янська (12.04.2014р.). У цей день, в Нововолинську, місцевий осередок ВГО «Українська народна рада» запланував провести своєрідні «народні дебати» – обговорення поточної політичної ситуації напередодні другого туру виборів Президента. Дебати планувалося провести у форматі «три на три»: по представнику від партії, виборчого штабу і звичайного прихильника з кожної сторони.

Ініціатива цікава, однак вона не знайшла належного відгуку. Якщо від чинного Президента знайшлися прихильники кандидата П.О. Порошенка, які спробували представити його інтереси, цінності та погляди, то прихильники «команди ЗЕ» взяли приклад зі свого кандидата і проігнорували публічну зустріч. Не знайшлось ні одного активіста в місті «команди ЗЕ», який набрався б сміливості та публічно, перед об’єктивом відеокамери, заявив про підтримку свого кандидата… Здивувала позиція керівництва міської партії «Солідарність», який заявив, що партія «Солідарність» Петра Порошенка в кандидати не висувала, а штаб у відрядженні…» Насправді штаб само розпустився, а у місті обласного підпорядкування немає жодного представника адміністрації Президента.

Однак дебати таки відбулися у формі дискусії за участю модератора та прихильників з однієї сторони. Також до обговорення могли долучатися всі охочі з присутніх у залі.

На зустрічі підіймалися злободенні питання. Обговорили: цивілізаційний вибір України; досягнення та невдачі чинної влади; зовнішньополітичні виклики та загрози; актуальні уроки історії та сьогодення; інші теми…

Варто зазначити, що дебати пройшли у доброзичливій атмосфері, з виявами поваги та толерантності. Організатори заходу пообіцяли продовжити подібну практику спілкування і напередодні парламентських виборів, які відбудуться уже цієї осені.

P.S.Посилання на попередню статью

Теґи: ,

Коментарі закриті.