12.04.2019 Народні дебати. Нововолинськ

В історії України було чимало випадків, коли наша країна та її народ стояли перед важливим, а то й вирішальним вибором! Інколи, цей вибір виявлявся невдалим – чи то через зовнішньополітичні обставини, чи за помилкових уявлень народу про те, куди слід іти. Такий вибір відкидав наші землі на роки назад, сіяв серед людей розбрат та зневіру.

Тож тепер, коли нас чекає черговий епохальний вибір, слід підійти до нього з тверезим мисленням та холодним розрахунком, проаналізувавши історичні помилки минулого, зробити правильний крок у майбутнє.

У таких умовах ми пропонуємо влаштувати «народні дебати», де за відсутності кандидатів їх інтереси може відстоювати кожен охочий.

Міська організація Всеукраїнського громадського обєднання «Українська народна рада» запрошує нововолинцівдо«круглого столу».Захід присвячений другому туру виборів Президента України та відбудеться 12-го квітня о 17.00 за адресою: проспект Дружби, 25.

Закликаємо прийти на віче активістів із кожного боку!Представників партій та виборчих штабів, людей, які вже визначились зі своїм вибором, та тих, хто у роздумах.

Столиця нашої держави – місто-красень Київ. Ця ініціатива йде також із міста каштанів – із Нововолинська. Закликаємо небайдужих українців провести подібні заходи й у своїх селах, селищах, містах. Нехай буде почутим – голос народу! Хай кожен зробитьсвій мудрий та зважений вибір.

м.Нововолинськ. 12 квітня, 17.00. Проспект Дружби, 25

Теґи: ,

Коментарі закриті.