ПІДНЯТТЯ ЧЕРВОНО-ЧОРНОГО ПРАПОРА У НОВОВОЛИНСЬКУ

У НОВОВОЛИНСЬКУ ВШАНУВАЛИ ЧЕРВОНО-ЧОРНИЙ ПРАПОР ТА ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ СТЕПАНА БАНДЕРИ

На сесію Нововолинської міської ради 22.01.2018 р. було винесено 4 варіанти проектів вшанування у місті червоно-чорного прапора:

  • Від влади, який не передбачав встановлення прапора над адміністративними установами;

  • Від депутата м/р свободівця Дружука П. П., який передбачав кілька варіантів встановлення;

  • Від заступника МО ВГО УНР Колбуна З. П., який передбачав встановлення прапора зліва від стели Небесної сотні і проведення громадських слухань по червоно-чорному прапору;

  • Від ОВ НЦДВ Бабійчук Б. Ф., Ільницький О. Д., який передбачав у день загибелі військово службовця ЗСУ нововолинця на Сході України підіймати державний і червоно-чорний прапори з траурною стрічкою над адміністративними установами.

Депутат обласної ради Бабійчук Б. Ф., емоційно виступив на підтримку варіанту від НЦДВ, чим визвав роздратування міського голови. По третьому варіанту міський голова не надав слова Колбуну З. П. При голосуванні (19 голосів) набрав перший варіант. ( див. статтю І. Лісового в «НМ» від 29.11.2018 р. «У місті буде використовуватися чорно-червоний стяг»)!? Незнання історії не звільняє від відповідальності редактора «НМ».

Представники різних громадських організацій, що зібралися 01.01.2019 р. в КР НРУ, прийняли рішення встановити прапор, освячений владикою Володимир-Волинським і Турійським Матвеєм, над приміщенням КР НРУ.

Після підняття червоно-чорного прапора над цим приміщенням відбулася хода до символічної могили борцям за волю України, де відбувся мітинг, присвячений Степану Бандері.

Найбільш знакові фотографії вшанування прикладаються:


Зосим Колбун

Теґи: , , , ,

Коментарі закриті.