ЯК ГІБРИДНА МІСЬКА ВЛАДА СТВОРИЛА ГІБРИДНЕ МОЗАЇЧНЕ ПАННО

На звернення до нововолинців у  матеріалі «фотовікторина» (див. сайт  «Українська народна рада» і праве вікно у приміщенні КР НРУ) відповісти на 6 запитань і надіслати відповідь на електронну пошту kolbunzosim@gmail.com ми відібрали відповідь переможця вікторини пана Миколи (прізвища просив не називати):

  1. Панно розміщене на бульв. Шевченка, 3, за спиною пам’ятника Т. Г. Шевченку;

  2. На лівому панно зображені люди, які були у витоків створення СРСР – це більшовицький комісар, буддьонівець, радянський партизан;

  3. Середнє панно – на ньому міська влада перефарбувала радянський червоний прапор у синьо-жовтий, але залишились радянські знаки на головних уборах і знаменитий чотиригранний радянський штик. Через місяць до міської влади «дійшло», що перечислені вище символи також треба прибрати;

  4. Авторами цього «оновлення» є міська влада;

  5. Влада показала, що їй наплювати на припис голови Інституту Національної памۥяті В. В. Вۥятровича демонтувати панно, як символ жовтневого перевороту 1917 року. Відповідний лист був направлений міському голові 02.03.2018 р.

   «Смотрящий» заступник міського голови В. Д. Рожелюк, даючи відповідь Бідзюрі А. М., пише, що «нами разом з ОСББ вжиті заходи по закриттю окремих елементів панно…» Ця ганебна маніпуляція є святотатством. В. Д. Рожелюк робить вигляд, що йому нічого невідомо про лист Вۥятровича міському голові.

Той самий В. Д. Рожелюк, даючи відповідь півтора року тому, на запитання поліції – куди дівся пам’ятний знак-камінь з художньо вирізьбленим силуетом Т. Г. Шевченка – повідомляє, що пам’ятний знак не мав ніякої історичної та художньої цінності. Проте мотив знищення пам’ятного знаку, – щоб не нагадував нинішній владі, що не вона була у витоків спорудження пам’ятника поету.

У письмовій відповіді, яку надіслала голова ОСББ буд. № 3 Н. І. Димарчук заступнику голови МО ВГО УНР Колбуну З.П. зазначено, що «їй  невідомі замовники та виконавці переформатизації панно»

Гібридність міської влади представлена на шести  знімках в кінці цього матеріалу. Майбутній міській владі потрібно спорудити пам’ятник воїну АТО на круглій клумбі нижче фонтана на просп. Перемоги, а також спорудити пам’ятний знак репресованим і депортованим у сквері на мікрорайоні Шахтарському, яких на початку 90-их років минулого століття було у місті біля 7 тисяч і про що говорилось і говориться у місті уже більше 20 років.

Журі у складі О. Тризубого Л. Їжакевича вручила п. Миколі обіцяну нагороду – пляшку «Московської».

 

Орест Тризубий, Любомир Їжакевич

Теґи: , , , , ,

Коментарі закриті.