Репліка

Про японську паску і ще дещо.
- Коли я перестану доживати на вул. Інтернаціональній і почну жити на вул. Героїв небесної сотні? – запитує в мене  92-річна неходяча репресована  Марія Петрівна Мацеха (Сиротюк).
- Доведеться потрепіти до японської паски – відповідаю я з гумором ( її, як відомо, не буває взагалі).
24.05.2016 р. вул. Інтернаціональна  згідно закону України Про декомунізацію була врешті решт перейменована  на вул. Героїв небесної сотні, але таблички на будинках залишились старі – міська влада не виконує власних рішень. Я пропоную шановній Марії Петрівні  пришвидшити процес  перейменування – пишу плакатним пером  потрібну назву і я з її внуком п. Павлом закріплюємо поруч з її вікном на будинкуі № 5. ( див.фото зліва – я З. Колбун, з вікна дивиться  неходяча  п. Марія, справа  її внук  п. Павло). Я пригадую, що у цьому домі жив  колись  один із фундаторів Нововолинського руху Коваль Іван Пилипович ( давно покійний) і думаю, що його душа дивиться з небес і одобрює цю акцію.
- А ще шановна п. Марія просить нагадати міській владі, що не дивлячись на багаторазові звернення зробити пандус і лавочку біля під’їзду, влада так і не спромоглась це зробити.
Зосим Колбун. першорухівець, краєзнавець.
П.С. Уцьому заході не побажав взяти участь Іван Федорович Пона.

Коментарі закриті.