Архів категорії «Новини»

“Нововолинська ліга-2011″: перші 13 голів

30.06.2011

Зіграні перші матчі  турніру “Нововолинська ліга-2011″ на кубок міста з футболу.

Результати матчів:

ФК “Жовтневий” – ТзОВ “БРВ-Україна” 0:2;

СК “Олімп” – Шахта “Бужанська” 2:2;

Коледж – ФК “Жовтневий” 3:2;

Шахта №1 – СК “Олімп” 1:1.

Футбол – гра мільйонів (продовження)

28.06.2011
Кубок турніру в руках у переможців - МО ВГО "Українська Народна Рада"

Кубок турніру в руках у переможців - МО ВГО "Українська Народна Рада"

25.06.2011р. відбувся другий футбольний турнір за участю команд політичних партій та громадських організацій міста, який у народі називають ще «Політбол».

Переможцем турніру стала команда організаторів турніру, міського осередку Всеукраїнської громадської організації «Українська Народна Рада» (голова міського осередку Віктор Семікін). За команду грали: Бораті Володимир, Дяченко Микола (капітан), Гордієвич Сергій (тренер), Макарчук Юрій, Лучко Віктор, Предко Іван, Предко Валентин, Федорчук Ігор, Шаламай Юрій. (продовження…)

Підсумки вікторини

23.02.2011

Учасники і переможці вікторини разом з організаторами

У четвер, 17 лютого у приміщенні КР Руху відбулося підведення підсумків міської вікторини «Нашого цвіту по всьому світу», яку проводила міська організація ВГО «Українська Народна Рада» .

Цього разу у конкурсі взяли участь учасники із найрізноманітніших навчальних закладів міста: шкіл, ВПУ, ВНЗ.

Питання вікторини стосувалися відомих українців, вихідців, або ж людей які безпосередньо пов’язані із історією творення та існування нашої держави.

Цього разу питання були достатньо складними, тому більшість учасників зупинились на «середині дороги». Увесь шлях подолали лише 13 конкурсантів. (продовження…)

«Українській Народній Раді » один рік!

23.01.2011

Учасники зборів

22 січня 2011 року у приміщенні КР Руху відбулось святкування Дня Злуки та відзначення першої річниці утворення міського осередку Всеукраїнської громадської організації «Українська Народна Рада».

Перша частина заходів розпочалась о 13:00. На ній були присутні представники влади міста, громадських та політичних організацій, та просто активні нововолиняни. (продовження…)

ПОЛІТБОЛ або футГОН?

20.07.2010

З вітальним словом до присутніх звернулися голови МО ВО УНР Віктор Семікін, МО ГО «Батьківщина» Любов Соколова, УНП – Любов Кравцова та МГО «Перспектива» Борис Карпус

26 червня 2010р. на штучному майданчику ДЮСШ відбувся захід із символічною назвою «ПОЛІТБОЛ або футГОН».

«Що це?», – запитували перехожі, коли бачили афіші із такою назвою. А все дуже просто: на футбольному полі зі штучним покриттям ДЮСШ, напередодні Дня молоді об 1100, зустрілися команди Громадських Об’єднань Нововолинська  (звідси й абревіатура – ГОН), та не для балачок чи дискусій, а для того щоб визначити хто з них спритніший у футболі.

Ініціював та провів цей захід міський осередок Всеукраїнської громадської організації «Українська народна рада» на чолі з Семікіним В.В.,  за сприяння відділу сім’ї, фізичної культури та спорту міськвиконкому. (продовження…)

Показ фільмів про історію України

28.05.2010

Нововолинська міська організація Всеукраїнського громадського обєднання «Українська Народна Рада» у приміщені КР НРУ, за адресою пр. Дружби, 25 (кут пр. Незалежності та вул. Піонерської), продовжує безкоштовно показ фільмів про історію України.

11.05.2010р. та 25.05.2010р. демонструвались  документальні фільми із збірки «Собор на крові», створеної під патронатом Українського інституту національної пам’яті. По закінченню фільмів глядачі провели коротке обговорення історичного матеріалу.

08.06.2010р., у вівторок, о 19.00 відбудеться показ фільмів збірки: «Фальшиве золото» та «Політика доконаних фактів»

Наступні фільми зможете подивитись по вівторках о 19.00 через кожні два тижні.

Запрошуємо на перегляд фільмів. Після фільмів історик прокоментує побачене і бажаючі зможуть прийняти участь в обговоренні.

День вшанування пам’яті Т.Г. Шевченка

27.05.2010
День перепоховання Т.Г. Шевченка

Покладання квітів до пам'тника Т.Г. Шевченку

22.05.2010р. представники МО УНР прийняли участь у загальноміському заході вшанування пам’яті Т.Г.Шевченка в день його перепоховання на Чернечій горі поблизу Канева. В цей день на площі біля пам’ятника Шевченку були представники влади на чолі з міським головою, представники громадських організацій, політичних партій, підприємств та закладів міста.

У Нововолинську створено міський комітет порятунку Нації і Держави

17.05.2010

учасники зборів

Учасники зборів зі створення міського комітету порятунку Нації іДержави

Вслід за створеним  всеукраїнським комітетом  порятунку Нації і Держави у всіх містах України почали створюватись аналогічні комітети , які мають на меті згуртувати суспільство для протидії здачі національних інтересів теперішнім керівництвом країни.

На  думці створення комітету у нашому місті минулої суботи зійшлися  45  представників, які уособлюють 32 партії та громадських організації  міста Нововолинська. Перед присутніми виступили : координатор новоствореного комітету в

Богдан Дівнич
Координатор комітету, довірена особа Ю.В.Тимошенко – Богдан Дівнич

місті Нововолинську, довірена особа Ю.В.Тимошенко – Богдан Дівнич, який зачитав текст декларації та розповів про мету і принципи створення комітету, голова Нововолинської міської організації партії “Реформи і Порядок”  Леонід  Климович, який виступив організатором зборів у нашому місті,  та інші присутні.Учасники зборів  одноголосно прийняли рішення про створення у місті Нововолинську комітету порятунку Нації і Держави, ознайомилися із складом комітету та ухвалили текст декларації.

(продовження…)

Показ фільмів про історію України

17.05.2010

Нововолинська міська організація Всеукраїнського громадського обєднання «Українська Народна Рада» у приміщені КР НРУ, за адресою пр. Дружби, 25, продовжує безкоштовно показ фільмів про історію України.

11.05.2010р. демонструвались  документальні фільми «Народження великого блефу», «Цукерки для команданта» із збірки «Собор на крові», створеної під патронатом Українського інституту національної памяті. По закінченню фільмів глядачі провели коротке обговорення історичного матеріалу.

25.05.2010р., у вівторок, о 19.00 відбудеться показ фільмів збірки «Одна доба незалежності» та «Галицьке марево»

Наступні фільми зможете подивитись по вівторках о 19.00 через кожні два тижні.

Хто хоче пізнати правдиву історію України, запрошуємо на перегляд фільмів. Після фільмів бажаючі можуть прийняти участь в обговоренні.

Показ фільмів про історію України

11.05.2010

Нововолинська міська організація Всеукраїнського громадського обєднання «Українська Народна Рада» у приміщені КР НРУ, за адресою пр. Дружби, 25, починає безкоштовно показ фільмів про історію України.

Першими будуть демонструватись документальні фільми із збірки «Собор на крові», створений під патронатом Українського інституту національної памяті.

11.05.2010р., у вівторок, о 19.00 відбудеться показ фільмів «Народження великого блефу», «Цукерки для команданта», «Одна доба незалежності».

Наступні фільми зможете подивитись по вівторках о 19.00 через кожні два тижні.

Хто хоче пізнати правдиву історію України, запрошуємо на перегляд фільмів. Після фільмів бажаючі можуть прийняти участь в обговоренні.