Архів категорії «Статті»

Інформація про вибори 2015 року у м. Нововолинськ

07.10.2015

 

 

Список партій

(продовження…)

Пригоди члена Нововолинської МО ГО УНР

20.04.2011

07 квітня 2011 року. Благовіщення. О 12-45 хв. в центрі Луцька, навпроти Собору. Стояв намет з портретом Сталіна-Джугашвілі з радянською символікою, під червоним полотнищем. Шестеро молодих російськомовних хлопців з ГО «Відродження» (очевидно відродження колишньої імперії) збирали гроші для виготовлення пам’ятника кату українського народу.

За пару сотень метрів від дійства. У трьох братських ямах лежали близько 4000 мучеників-волинян, розстріляних в перші дні Другої світової у Луцькій тюрмі, співробітниками НКВД. У радянські часи ями були запресовані котками в асфальт. (продовження…)

Свято рідної мови в Нововолинській спеціальній школі №9 за участі фракції ВО «Свобода»

03.03.2011

18 лютого 2011 року в Нововолинській спеціальній школі  №9 на базі   7 класу  була проведена виховна година присвячена рідній мові, за участі членів фракції ВО «Свобода»(Гольчука О.М., Власюка В.М., Киричука В.А.). Адже 21 лютого наша країна разом з усім світом відзначає День рідної мови. Це день повернення українців до їхньої історичної пам’яті. І одним із шляхів до такого повернення є оволодіння рідною, українською мовою. (продовження…)

100 днів після виборів

03.03.2011

Продовження публікації “100 днів після виборів” від 24.02.2011

Звіт про роботу в Нововолинській міській раді

депутатської фракції ВО «Свобода» за 100 днів роботи.

Депутатська фракція ВО «Свобода» була створена   29 листопада 2010 року в кількості 3 депутатів. Головою фракції одноголосно було обрано Гольчука О.М.

На другій позачерговій сесії міської ради нами було офіційно повідомлено про перехід в опозицію до новоствореної більшості під головуванням міського голови депутатської групи «Рідне місто». (продовження…)

ТВОРЧІСТЬ ЛЕСІ НЕВМИРУЩА

02.03.2011

Роксолана Вишневич

25 лютого в Україні  шанувальники творчості  нашої славної  землячки Лесі Українки відзначили 140 –річчя з дня її народження і 100 – річчя від часу створення драми – феєрії “Лісова пісня”.  До цієї дати було приурочено чимало цікавих заходів в навчальних та культурних закладах нашого міста. Барвистим лугом розцвіла сцена актового залу  НВК “Нововолинська спеціалізована школа №1 –колегіум”, коли в день  вшанування співачки досвітніх  вогнів на неї  вийшли учні 3- А класу в українському національному одязі. (продовження…)

100 днів після виборів

24.02.2011

Після виборів 31 жовтня 2010 року пройшло 100 днів. Міська організація  ВГО “Українсьа народна рада” разом з інтернет-виданням “Нововолинськ вечірній” звернулися до депутатів міської ради з проханням дати відповіді на наступні запитання:

  1. Як Ви оцінюєте перші 100 днів діяльності новообраної міської ради.
  2. Які пункти Вашої виборчої програми вдалося втілити у життя, а які не вдалося і чому?
  3. Якими, на Вашу думку, є перспективи реалізації Вашої виборчої програми з даним складом депутатів міської ради в існуючій політичній та економічній ситуації?

Ось які відповіді дали депутати:

Богдан Бадзюнь (МО партії «Фронт Змін»)

На даний час питання, які пов’язані з передвиборчою програмою і взагалі з розвитком нашого міста, знаходяться на стадії підготовки.  Все залежить від бюджету нашого міста. Проблеми, які закладені в кошторис , мають шанс на вирішення, а інші, на жаль, перейдуть на  наступний  бюджетний рік. Перепони  зараз тільки одні – це кошти. (продовження…)

Турнір на Кубок міста з футболу “Нововолинська ліга-2010″

20.07.2010

З 1 по 5 липня у Нововолинську проходив Турнір на Кубок міста з футболу «Нововолинська ліга – 2010», присвячений 60-річчю Нововолинська. Організаторами заходу виступили спільно МО ВГО «Українська народна рада», відділ з питань сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міськвиконкому, Федерація футболу Нововолинська.

У Турнірі взяли участь шість команд, серед яких команди Нововолинського електромеханічного коледжу, шахт № 1 та «Бужанська», магазину «Шикар», спортивного клубу «Олімп», селища Жовтневого. (продовження…)

Завжди ідемо до Тараса

27.05.2010

Його весна ніколи не зів’яне.

Його «Кобзар» нікому не спалить.

Урочистості біля пам'ятника Т.Г. Шевченку

22 травня, у день перезахоронення Т.Г. Шевченка,  за покликом серця усі свідомі українці зібралися біля пам’ятника Тарасу , щоб вшанувати його пам’ять.Адже він для нас  є пророком, борцем за волю України, душею нації. Залишений нам у спадок «Кобзар» – це воістину безцінний скарб, ган дороговказ. Кожен українець повинен хоча б раз в житті прочитати його. Бо неможливо собі уявити Україну без «Кобзаря». Ті, хто вихований на слові «Кобзаря», – не продадуть за підлі грошики ні Україну, ні її народ. Вільнолюбивий український дух «Кобзаря» витатиме вічно над Україною. (продовження…)

Пилип Орлик та його Конституція

29.04.2010

Пилип Орлик

Пилип Орлик

Повний свят квітень зберіг в памяті українського народу одну з найвизначніших сторінок в його героїчній історії – річницю Першої в світі Конституції – Пактів і вольностей війська запорозького. А саме цього року ми святкуємо її 300-річчя.

Тому й не дивно, що ця подія зацікавила міський осередок УНР, адже ця Конституція – практично перший прояв демократії (у сучасному її розумінні), напевно, у всьому світі. (продовження…)

Карпатська Україна

29.04.2010
Волошин

Августин Волошин

У рамках святкування 71-ї річниці утворення Карпатської України уберезні, Нововолинським міським осередком Всеукраїнської громадської організації «Українська народна рада» спільно з цикловою комісією суспільних дисциплін ДВНЗ «Нововолинський електромеханічний коледж» була проведена історична вікторина «Що ти знаєш про державу Карпатська Україна?». Питання конкурсу були дуже цікавими та вимагали творчого підходу, тому, що стосувалися не лише короткої та героїчної історії існування Карпатської України, а й історії життя та діяльності її засновника – Президента Августина Волошина. (продовження…)