Архів категорії «Заяви»

ДЕЯКІ ПАМ`ЯТНІ ДАТИ З ІСТОРІЇ НЕЗАЛЕЖНИЦЬКИХ ПОДІЙ В НОВОВОЛИНСЬКУ

03.12.2016

листопад-грудень

01.12.1991 року – вибори першого Президента України Нововолинськ віддав за В`ячеслава Чорновола 50,3% голосів. Мені невідомий інший населений пункт в Україні, який би так проголосував за нього. Український народ тоді в 1991 році не дозрів, щоб обрати Президентом В. Чорновола. Обраним був Л. Кравчук, секретар ЦК КПУ по ідеології. У 1999 році В. Чорновіл уже міг бути обраним Президентом, але тодішній режим Л. Кучми і В. Литвина прибрав його

(продовження…)

Ще раз на тему: «Куди подівся пам’ятний знак-камінь Т.Г.Шевченку?»

03.04.2016

14.04.2015р. в «НМ» була опублікована стаття «Незнання історії не звільняє від відповідальності», в якій від імені нині сущих 40 першорухівців і прихильників Руху було звернення до мешканців і очільників міста дати відповідь на це питання.

(продовження…)

Вікторина “Все про Футбол”

23.04.2012

МО ВГО «Українська народна рада» разом з кабінетом історії України НЕМК, за спонсорської підтримки депутата обласної ради Недищука Євгена Микитовича, проводять вікторину, на тему «Все про футбол», приурочену «Євро-2012». Отримати перелік запитань вікторини та подати відповіді можна по 10.05.2012р. в кабінеті історії України НЕМК (каб. №6) або в мережі магазинів «Супер»: вул. Шахтарська, 1; вул. Гагаріна, 7; б-р Шевченка, 21 (магазин «Дарунок»). Інформацію про вікторину (в тому числі запитання) можна  також отримати на сайті www.borisinfo.net (Інтернет відання «Нововолинськ Вечірній»).

Підсумки вікторини будуть підведені 12.05.2012р. о 14:00 у актовому залі Дитячо-юнацького центру (пр-т Перемоги, 5а). Переможці будуть нагороджені грошовими призами: 1-ше місце – 150 грн., 2-ге місце -100 грн., 3-тє місце – 50 грн. Учасників вікторини чекають сюрпризи.

Запитання вікторини (продовження…)

УВАГА ВІКТОРИНА!

10.11.2011

Закінчується рік, у якому виповнилось 20-ть років незалежності України. Багато поколінь українців мріяло про соборну державу. Згадаємо разом історію Української державності.

МО ГО «Українська Народна Рада» разом з кабінетом історії України НЕМК, за спонсорської підтримки депутата обласної ради Недищука Євгена Микитовича, проводять вікторину на тему «Історія Української  державності», приуроченої  20-річчю незалежності України. Отримати перелік запитань вікторини та подати відповіді можна по 28.11.2011р. в кабінеті історії України НЕМК (каб. №6) або в мережі магазинів «Супер» (вул. Шахтарська, 1, вул. Гагаріна, 7). Інформацію про вікторину (в тому числі запитання) можна отримати на сайті unrvolyn.org.ua.

Підсумки вікторини будуть підведені 30.11.2011р. о 13:30 у актовому залі НЕМК за адресою вул. Шахтарська, 10.  Переможці будуть нагороджені грошовими призами: 1-ше місце – 150 грн., 2-ге місце -100 грн., 3-тє місце – 50 грн.

(продовження…)

Звернення

16.08.2011

Президенту України Віктору Януковичу

Генеральному прокурору Віктору Пшонці

Голові Верховної Ради України Володимиру Литвину

 

Відтоді, як у Печерському суді міста Києва розпочалося судилище над лідером партії «Батьківщина» Юлією Тимошенко, понад дві тисяч волинян узяли участь у марафоні свободи на Хрещатику. Нововолинці їхали підтримати політика, за якого на минулих президентських виборах віддали голоси більше 80 відсотків виборців краю.

Нововолинці обурені діями представників правоохоронних та судових органів, які стали слухняним знаряддям в руках нинішньої влади. Розгортаючи політичні репресії проти Юлії Тимошенко, Юрія Луценка, інших представників опозиції, нинішня влада не тільки демонструє свою абсолютну недалекоглядність і власну слабкість, а й погіршує міжнародний імідж України. Про це засвідчила реакція міжнародної спільноти на арешт Юлії Тимошенко.

Весь світ давно зрозумів: надумані кримінальні справи – це не що інше, як намагання залякати опозицію, знищити політичних конкурентів напередодні наступних парламентських і майбутніх президентських виборів, спроба відвернути увагу людей від економічних, соціальних проблем, ганебного провалу обіцяних владою реформ для «поліпшення життя вже сьогодні».

Вимагаємо від влади повернутися до тих обіцянок, якими вона тішила людей під час минулих президентських виборів і виборів до місцевих рад.

Вимагаємо зупинити наступ на демократичні свободи громадян, які гарантовані нам Конституцією України: право на вільні зібрання, свободу слова і переконань.

Вимагаємо припинити політичні переслідування представників опозиції, використання проти них суддівської системи, яка нині служить лише одній політичній силі.

Підтримуємо звернення громадських діячів Франції щодо бойкоту ЄВРО-2012.

Хочемо, щоб влада усвідомила ступінь небезпеки, яку вона провокує своїми репресивними діями проти опозиції. Кримінальні переслідування можуть стати каталізатором не прогнозованої реакції суспільства, і відповідальність за це повною мірою ляже тільки на нинішню владу.

Це звернення прийнято одноголосно учасниками мітингу 13 серпня 2011 року у м. Нововолинську на майдані Незалежності.

Звернення

16.08.2011

Начальнику Нововолинського МВ УВС

                                               Дубію М.М.

                                               Начальнику СБУ у м. Нововолинську

                                               Недумову С.С.

                                               Керівників українських патріотичних

                                               Громадських організацій і політичних партій

                                               м . Нововолинська, Волинської обл.

ЗВЕРНЕННЯ

До 20-річчя Незалежності Української Держави, над приміщенням ГО «Координаційна рада НРУ» (пр.Дружби № 25), яке є символом самостійницьких процесів у Нововолинську, в ніч з 05.06. на 06.06.2011р. було  вчинено наругу, а саме:

-         на вхідних дверях намальовано свастику з написом «Штаб-квартіра рейха»;

-         там же, внизу, напис – «Нюхай гад, Волинську землю»;

-         на стіні намальована червона зірка;

-         поблизу дверей, напис латиницею, виконаний у стилі «графітті» – «ANTIFA»;

-         на вхідних дверях напис невідомою речовиною – «ЛОХІ»; (див. фото)

(продовження…)

Звернення до нововолинців та мешканців селища Жовтневе

10.08.2011

Шановні нововолинці

та мешканці селища Жовтневе!

День 5 серпня став «чорною п’ятницею» для України. Влада кинула за грати лідера партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко, яку під час останніх президентських виборів підтримали більше 80 відсотків виборців Нововолинська.

У цей відповідальний час Комітет Захисту Держави та Опору Диктатурі звертається до всіх, кому не байдужа майбутня доля України. Давайте згуртуємо свої сили і не допустимо встановлення поліцейської держави тоталітарного панування, щоб судова система стала виконавцем замовлення однієї політичної сили і прийдемо на мітинг, який відбудеться на майдані Незалежності в суботу 13 серпня о 16.00.

Будуть обговорюватись болючі для кожного мешканця питання:

-         розправа з політичними лідерами,

-         наступ на демократію, насадження тоталітарного режиму,

-         нехтування національними здобутками,

-         порушення конституційних прав і свобод громадян,

-         навіювання зневіри і страху серед молоді,

-         непрофесійність і недолугість урядовців що створили пенсійну реформу та податковий кодекс,

-         нехтування законами про соціальний захист дітей війни, ветеранів війни, чорнобильців.

 

РОЗРАХОВУЄМО НА ПІДТРИМКУ СПРАВЖНІХ ПАТРІОТІВ УКРАЇНИ, АДЖЕ ВИРІШУЄТЬСЯ ДОЛЯ НЕ ЛИШЕ ТИМОШЕНКО ЧИ ЛУЦЕНКА, А КОЖНОГО З НАС.

НИНІ ПРИЙШЛИ ЗА НЕЮ – ЗГОДОМ ПРИЙДУТЬ ЗА ТОБОЮ. НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ СЬОГОДНІ – ТО ЗАВТРА БУДЕ ПІЗНО.

              Оргкомітет

“Політбол” – 2011

24.06.2011

Відбулось жеребкування ігор турніру з міні-футболу між громадськими об’єднаннями Нововолинська.
Турнір відбудеться у суботу 25.06.2011р. на майданчику із штучним покриттям за палацом спорту. Дивіться графік ігор та приходьте вболівати за зірок футболу політичних партій та громадських організацій нашого міста.

Графік ігор

футбольного турніру між командами громадських об’єднань  Нововолинська «Політбол»

 

№ п/п Пара учасників Час початку

гри

1 УНП – Наше майбутнє 10:00
2 Батьківщина молода – Фронт змін 10:35
3 Наше майбутнє – Батьківщина молода 11:15
4 Фронт змін – УНР 11:50
5 Фронт змін – УНП 12:25
6 УНР – Наше майбутнє 13:00
7 УНП – УНР 13:45
8 Наше майбутнє – Фронт змін 14:20
9 УНР – Батьківщина молода 14:55
10 Батьківщина молода – УНП 15:30

 

“Круглий стіл”

17.05.2011

19 травня 2011р. о 15.00 у приміщені «КР НРУ» (пр. Дружби, 25) міська організація ВГО «Українська Народна Рада» проводить «круглий стіл на тему: «Демократія чи псевдо-демократія: кому що вигідно». Тут можна буде почути думки доповідача з Луцька та голів міських осередків політичних партій. На «круглий стіл» запрошені телебачення та інші ЗМІ.

Оргкомітет

Звернення

22.03.2011

Визнаючи необхідність скорочення управлінського персоналу, ми, представники Нововолинської громади, осередків громадських та політичних організацій, не можемо згодитися зі скороченням посади заступника начальника управління освіти Надії Жук, якій іще не час іти на пенсію, в той час, як начальник управління освіти Олександр Моренко уже давно повинен бути відправлений на пенсію.

Але це не головне. Наводимо наступні факти. (продовження…)